Repasované roboty

Repasované roboty rozdeľujeme do viacerých kategórií podľa stavu stroja a množstva použitých dielov. K dispozícií máme klasické Alby, až po nové typy, prípadne aj stroje s plynulou reguláciou otáčok.

Možnosť prispôsobiť robot podľa Vašich požiadaviek. Všetky stroje so zárukou.

  • Klasický univerzálny robot Alba RE22
    Stroje boli rozobraté, kompletne vyčistené, vymenené komplet ložiská, guferá, tesnenia, skrutky, olej. Striekané sú kvalitnou polyuretánovov farbou (biela, určená pre styk s potravinami).
  • Klasický univerzálny robot Alba RE22 v nerezovom prevedení s novou hriadeľov a čelnou vložkou.
  • Roboty Alba RE22 v tretej kategórií spĺňajú už všetky nové normy, zadný a bočné kryty v nereze, nová elektroinštalácia situovaná v strede, ochranný kôš. Po kontrole kolies a uložení, kompletnom čistení, výmene všetkých ložísk, oleja, tesnení, gufier, skrutiek a červíkov. Vymenená hriadeľ šľahacieho ramena za novú, čelná vložka prípadne nový veniec planety s pastorkom. Nový potravinársky nástrek.
  • Roboty Alba RE22 v štvrtej kategórii sú v novom nerezovom prevedení, nová elektroinštalácia, nové hriadele, nový náboj prípojných strojkov, nový veniec planéty s pastorkom, čelná vložka so zaistením, remene, nové rúčky a zaistenie kotlíkov. Vymenené bolo všetko, aby stroj vyzeral ako nový a jeho životnosť bola maximálna.
  • Roboty s plynulou reguláciou otáčok